Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobbing
Autor Wiadomość
Włodarz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Wysłany: 2019-08-01, 00:24   

W dalszym ciągu będę twierdził że jesteś trollem. Nie podawaj już przykładów są one słabe. Skoro nie potrafisz się zdecydować to cóż przykro mi. Skończmy już ten temat. Skoro pozwalasz sobie na takie traktowanie to widocznie ci się to podoba. Koniec kropka. Ignore this topic.

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-08-01, 07:05   

Zdecydowałam się złożyć to w sierpniu bo mam taka i taka sytuacje. To co zrobić ?

@Patrycja. 
Satanassss

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-08-01, 07:14   

co post to samo piszesz , my ciągle Ci to samo odpowiadamy a Ty dalej swoje , ile można....

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-08-01, 07:55   

Kasztanka88 napisał/a:
Zdecydowałam się złożyć to w sierpniu bo mam taka i taka sytuacje. To co zrobić ?

Przestać się nad sobą użalać i obwiniać wszystkich jacy są dla ciebie niedobrzy, bo pierwszą niedobrą dla ciebie osobą jesteś ty sama. Aż tak ci to wszystko nie przeszkadza by rzucić fartuchem i odejść? spoko, twój wybór. A skoro tak świadomie zdecydowałaś to żyj z tym wyborem i ponoś jego konsekwencje, nikt tego za ciebie nie zrobi.

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-08-01, 10:16   

Przecież nue mogę tego rzucić od tak bo mam miesiąc wypowiedzenia. Wiec składając pod koniec sierpnia muszę robić cały wrzesień. Nie wiadomo czy nie będą specjalnie złośliwi wobec mnie...

Larrikol 
Moderator

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-08-01, 11:08   

Jakbyś chciała to byś złożyła wypowiedzenie w lipcu. Zawsze możesz też próbować rozwiązać umowę za porozumieniem stron i wtedy nie masz wypowiedzenia. Poza tym zawsze możesz pójść na L4 w okresie wypowiedzenia

Ocena JMP: 4/10

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-08-04, 17:03   

Kasztanka88 napisał/a:
Przecież nue mogę tego rzucić od tak bo mam miesiąc wypowiedzenia. Wiec składając pod koniec sierpnia muszę robić cały wrzesień. Nie wiadomo czy nie będą specjalnie złośliwi wobec mnie...

Gadasz tu o tym od 23-07-2019 więc gdybyś naprawdę chciała to rzucić nie musiałabyś czekać do końca sierpnia. Tak naprawdę nam jest wszystko jedno czy wypowiedzenie dasz z końcem sierpnia, września, grudnia czy w ogóle go nie złożysz, to twoja sprawa, chcesz tam pracować to pracuj, ale ... pamiętaj, że to twoja decyzja...

Kasztanka88 napisał/a:
"Nie wiadomo czy nie będą specjalnie złośliwi wobec mnie..."

cokolwiek cię tam spotka to nie będzie kwestia tego że ktoś będzie złośliwy, tylko tego, że TY o siebie nie dbasz i sama się na to wystawiasz i godzisz i zdaje się że odpowiada ci taka rola, bo wtedy nie trzeba brać za siebie odpowiedzialności, jest na co ponarzekać, jest okazja myśleć o kimś jaki jest wredny .... a czy ty sama wobec siebie jesteś fair?

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-08-08, 19:07   

Odezwij się na pw

marta1 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-08-08, 19:30   

Kasztanka88, przestań wreszcie zastanawiać się co ktoś zrobi , pomyśl w końcu o sobie , nie zadowolisz wszystkich , co byś nie zrobiła zawsze się znajdzie ktoś , kto to skomentuje , złóż wreszcie to wypowiedzenie , nikt nikogo nie trzyma na siłę , jeśli aż tak bardzo jesteś wykończona tą sytuacją to idź na zwolnienie i wypowiedz umowę o pracę i przestań myśleć jak to będzie przyjęte , to nie jest twój problem , naprawdę szkoda życia .

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-08-08, 20:54   

marta1 napisał/a:
Kasztanka88, przestań wreszcie zastanawiać się co ktoś zrobi , pomyśl w końcu o sobie , nie zadowolisz wszystkich , co byś nie zrobiła zawsze się znajdzie ktoś , kto to skomentuje , złóż wreszcie to wypowiedzenie , nikt nikogo nie trzyma na siłę , jeśli aż tak bardzo jesteś wykończona tą sytuacją to idź na zwolnienie i wypowiedz umowę o pracę i przestań myśleć jak to będzie przyjęte , to nie jest twój problem , naprawdę szkoda życia .

Dokładnie. trudno oczekiwać, że będą zadowoleni i przyjmą wypowiedzenie ze zrozumieniem, wszędzie jest za mało ludzi do pracy, a poza tym, jak powiedzą - o fajnie że się zwalniasz! super! cieszymy się że cię juz z nami nie będzie, to będzie ci Kasztanka88 lepiej? co cię w ogóle obchodzi co na to powiedzą? po co cię to interesuje? chcesz się zwolnić to odejdź z tego miejsca, a jak ci na pracy zależy to pracuj tam dalej, tylko przestań to jak się czujesz uzależniać od tego co ludzie powiedzą, to twoje życie, twoje decyzje nie czyjeś.

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-08-22, 18:45   

Ja to wszystko wiem, tylko jestem już tak zestresowana ze zwariowałam chyba. Wychodzę i dostaje text „ gdzie do zyci zapieprzac kuwa” to ma być normalne? Nienawidzę tego miejsca. Mnie nie chodzi o prace jako Taka a o ludzi. Nic im nie zrobiłam 😖 złe robię to niech mnie zwolnią . Mam bóle głowy , zawroty głowy. Mam jedno życie. Zastanawiam się czy jest sens to gadac przy zwolnieniu, skoro jestem dla nich nikim niech niecda japy ze odchodzę. Za takie traktowanie

@Patrycja. 
Satanassss

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-08-22, 19:40   

zwolnij się jak nie umiesz siebie bronić.

u8t3io3p

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-08-22, 20:25   

Kasztanka88 napisał/a:
Ja to wszystko wiem, tylko jestem już tak zestresowana ze zwariowałam chyba. Wychodzę i dostaje text „ gdzie do zyci zapieprzac kuwa” to ma być normalne? Nienawidzę tego miejsca. Mnie nie chodzi o prace jako Taka a o ludzi. Nic im nie zrobiłam 😖 złe robię to niech mnie zwolnią . Mam bóle głowy , zawroty głowy. Mam jedno życie. Zastanawiam się czy jest sens to gadac przy zwolnieniu, skoro jestem dla nich nikim niech niecda japy ze odchodzę. Za takie traktowanie

nawet nie wiem jak to skomentowac, az mi sie nie chce wierzyc, ze ktos bez urazy ,ale moze byc az tak glupi? naiwny? ciezko nawet to nazwac

zwalniasz sie i tyle + dodatkowo mozna z tym pojsc do sadu, no ale widzac co piszesz nie zrobisz ani tego ani tego

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-08-22, 20:30   

Kasztanka88, czy w ogóle czytasz to, co ci tu piszemy? Jaki jest cel twoich wpisów? Pożalić się i usłyszeć, ooo biedna kasztanko, bardzo ci współczujemy, tak to są wredne baby a ty jesteś spoko dziewczyna? tylko tego potrzebujesz?
Nie znam ani ich ani ciebie. Więc trudno zajmować jakieś stanowisko, ale skoro piszesz, że jest ci tam źle i przepłacasz zdrowiem bycie w tamtym miejscu i nie potrafisz zmienić tego jak cię traktują to
Patrycja. napisał/a:
zwolnij się jak nie umiesz siebie bronić.

a nie zwalasz to na nich:
Kasztanka88 napisał/a:
złe robię to niech mnie zwolnią .

a niby dlaczego to oni mają zrobić to za ciebie? to ty decydujesz gdzie chcesz a gdzie nie chcesz pracować, więc skąd pomysł, że oni mają ci wyświadczyć tę przysługę i zwolnić cię z podejmowania trudnej decyzji?

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-08-22, 21:01   

Nie mam na to żadnych dowodów.
Wiec do sądu nie mam co iść,
Ja wiem ze to wyglada ze się żale ale jestem wykończona bo z pozycji kozła ciężko się bronić. Ja tam nie chce być po prostu.

Odpowiedz do tematu