Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobbing
Autor Wiadomość
Włodarz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Wysłany: 2019-07-28, 02:15   

jak ci zależy to zapłać zresztą jak zależy do każdego specjalisty to trzeba płacić dzięki naszej władzy i naszemu nfz ptfuuu.

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-28, 08:20   

Po prostu granica pękła. Jeszcze się przejmuje jak to zostanie odebrane. Bo są urlopy i ze ktoś będzie musial zmieniać grafiki. Nawet rozważam złożyć to w sierpniu . Strasznie mi to zryli psychikę ... mnie absolutnie nie chodzi o prace tylko o ludzi. Tylko jak ludzie są toksyczni uwierzcie ze odechciewa się przychodzić do pracy. Jak złoże to w lipcu pewnie będzie obrażaj AK śmiem i ze to specjalnie i jak tu reagować ?

Włodarz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Wysłany: 2019-07-28, 15:15   

To może się zastanów co ty chcesz... skoro praca jest taka jaka jest i nosisz się z zamiarem zwolnienia to rusz swoje 4 litery i się zwolnij i tyle a nie czekaj może w sierpni a może we wrześniu. Coś mi się zdaje że nie do końca jest tak jak to nam przedstawiłaś tylko trochę to podkoloryzowałaś. Nikt za Ciebie tego nie zrobi i na forum nikt nie da Tobie złotego środka.

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-07-28, 20:42   

Kasztanka88 napisał/a:

Po prostu zrobili ze mnie popychadło w pracy. Teksty ze kody leżą nie po lewej stronie a po prawej. Ze nie lubią takich jaj ja. Pracuje w tej firmie już ponad 2 lata a slysze takie teksty. Jestem wykończona psychicznie i nie chce tam już pracować .

Nikt nie zrobi z ciebie popychadła jak się na to nie zgodzisz, źle cię traktują? Dlaczego im na to pozwalasz ? szanujesz sama siebie? to nie są czasy, że jak się złapało pracę to trzeba się jej za wszelką cenę trzymać ... a z drugiej strony jakim jesteś pracownikiem? dobrze wykonujesz powierzane ci zadania? nawet jeśli nie, to nikt nie ma prawa cię poniżać, czy ci dokuczać, a czasem tak jest że po słabszym pracowniku jadą stare wygi, a on to znosi bo ... właśnie, bo co? bo wie że nie pracuje super dobrze i boi się odezwać?bp go zwolnią? a gdyby sam siebie szanował to sam by odszedł skoro trafił do miejsca, do którego nie pasuje i mu w nim źle ...

sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-07-28, 23:18   

Włodarz napisał/a:
To może się zastanów co ty chcesz... skoro praca jest taka jaka jest i nosisz się z zamiarem zwolnienia to rusz swoje 4 litery i się zwolnij i tyle a nie czekaj może w sierpni a może we wrześniu. Coś mi się zdaje że nie do końca jest tak jak to nam przedstawiłaś tylko trochę to podkoloryzowałaś. Nikt za Ciebie tego nie zrobi i na forum nikt nie da Tobie złotego środka.

Dokładnie jak mi było źle w pracy to kulturalnie mówiłam ze dziekuje za wspolprace i sie zwalnialam. "My" musimy byc na 1 miejscu, a urlopy i inne rzeczy nie powinny Cie interesować. Jesli sie boisz zmiany to mowie Ci nie boj sie, skladaj juz jutro to wypowiedzenie!

Włodarz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Wysłany: 2019-07-29, 16:23   

Czas pracodawcy dawno się skończył teraz jest czas pracownika pracy jest w brud tylko trzeba chcieć ją zmienić... Większość firm w pl narzeka na brak pracowników. Ruszcie swoje zacne 4 litery i jak wam praca nie odpowiada to ją zmieńcie a nie pierd... jak to jest źle i w ogóle! (to nie dotyczy tylko JMP ale każdej firmy)

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-30, 19:46   

Dziś się rozliczałam w przeliczalni i wchodzi kieto i do mnie „ a ty gdzie” ja „ do domu” a on „ do życi , zapieprzac kur/wa.” Mam dosc .

bolka 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-07-31, 06:37   

Kasztanka88, zwolnij się wkoncu i po problemie

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-31, 07:38   

Nie wiem czy się nie wykręci jakoś od tego podpisu . Dziś ostatni dzień. Czy coś tłumaczyć dlaczego odchodzę , ponad dwa lata tam byłam.

@Patrycja. 
Satanassss

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-07-31, 07:51   

jejku kobito po co będziesz się tłumaczyć ??!!

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-31, 08:38   

No widzicie taka tam jest atmosfera. I mi już psychika siada. Oczywiście ze nic się nie muszę tłumaczyć tylko , ze główna kierowniczka pewnie mi zarzuci ze jak śmiem się zwalniać ze jyz grafik zrobiony itp i może jeszcze mi tego nie podpisać , powie ze nie ma czasu , chore klimaty. Apropo nikt mi nie gadał ze złe pracuje nikt mnie nie zabrał wprost na rozmowę . Tu są intrygi , płoty , skarżenie . Ech . Starsza kierowniczka co była poprzednio gadała mi tylko ze się nie nadaje i są ba mnie skargi zapytałam jakie a ona „ bez dyskusji” i ja tu zostałam bo myślałam ze coś się zmieni a tylko coraz gorzej .

Larrikol 
Moderator

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-07-31, 09:23   

A co Cię podpis interesuje? Nikt nie musi niczego podpisywać. Składasz wypowiedzenie i ono jest zobowiązujące bez żadnych podpisów. Masz monitoring, który rejestruje wszystko, co dzieje się w biurze. Możesz nagrać moment składania wypowiedzenia, żeby później mieć dowód, bo zakładam, że przy kimś, kto mógłby być świadkiem też nie będziesz chciała składać, bo przecież znowu będą gadać.

Ty serio chcesz się zwolnić, czy po prostu robisz niepotrzebny zamęt i chcesz nam tu pobiadolić na forum?

Ocena JMP: 4/10

bolka 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-07-31, 13:47   

Kasztanka88, ja w poprzedniej firmie pracowałam 7 lat zmieniły się warunki na gorsze i się zwolniłam nie ma co się bać teraz jest rynek pracownika masz możliwość wybrania sobie pracy jaką tobie odpowiada po co się niepotrzebnie denerwować. Nie ma co się tłumaczyć składasz wypowiedzenie i tyle w temacie

Włodarz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Wysłany: 2019-07-31, 21:59   

Przestańcie już karmić trolla...

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-31, 22:24   

Nie jestem trollem. Jestem po prostu wykończona psychicznie przez tych ludzi. Dziś ten kiero znowu mi przygadał , text typu „ zalej mi wodę Aniu ale jej nie zalewaj ( chodziło o mnie). Mam już dosyć tego traktowania . Tylko zdecydowałam się zostać jeszcze te dwa miesiące wypowiedzenie złoże w sierpniu . Nie wiem jak to wytrzymam

Odpowiedz do tematu