Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premie uznaniowe dla KS i ZKS
Autor Wiadomość
Ziko02 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-01-31, 20:53   

MalaAsia, źle się wyraziłem. Premia roczna oczywiście będzie. Jedyny warunek jej otrzymania to SOP = zgodny. Chodziło mi o to że w ostatnich latach co roku dawali po ok 100zł podwyżki a teraz sobie wymyślili „NAGRODĘ” za miniony rok kosztem podwyżki rocznej. JMP wyszło z twarzą... kosztem pracowników. Amen!

u8t3io3p

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-01-31, 20:53   

nagroda roczna =/= premia roczna, bo uzyli slowa PREMII,a nie nagrody

mam wrazenie, ze robia cos by ludzie nie strajkowali, albo zwiazku z brakiem podwyzek

Larrikol 
Moderator

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-01-31, 21:11   

Nagroda uznaniowa, a nie nagroda roczna.

Ocena JMP: 4/10

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-01-31, 21:31   

Ziko02 napisał/a:
MalaAsia, źle się wyraziłem. Premia roczna oczywiście będzie. Jedyny warunek jej otrzymania to SOP = zgodny. Chodziło mi o to że w ostatnich latach co roku dawali po ok 100zł podwyżki a teraz sobie wymyślili „NAGRODĘ” za miniony rok kosztem podwyżki rocznej. JMP wyszło z twarzą... kosztem pracowników. Amen!

Larrikol napisał/a:
Obrazek
Nagroda uznaniowa, a nie nagroda roczna.

MalaAsia napisał/a:

1. Przecież to nie jest nagroda roczna więc nie mów że za rok ciężkiej pracy, za rok pracy dostaniesz dopiero

Patrisss napisał/a:
Czytałaś wiadomość w poczcie z informacja o nagrodzie ? Hehe ... Jak widać nie a do powiedzenia masz bardzo dużo. Tak wiec dla Twojej wiadomości zanim wejdziesz w konwersacje z kimś proszę zapoznaj się z treścią poruszanego tematu. Gdybys czytała wiedziałabys ze to nagroda za osiągnięcia z roku 2018.

czyli jednak trochę wiedziałam o czym mówię ....

Larrikol 
Moderator

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-01-31, 21:49   

Myślicie, że TA firma jest na tyle hojna, żeby wypłacić dwa razy nagrodę za wyniki z ubiegłego roku?

Ocena JMP: 4/10

brodacz1989 

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-01-31, 22:12   

Przebrnalem przez osiem stron wszelkiej maści żali, pretensji i dogryzek i wychodzę z jednego słusznego założenia, że sami się skłócacie między sobą i o to firmie chodzi. Odciagneli Was od referendum odnośnie strajku by prowadzić jałowa dyskusje na wszystkich frontach w tym na sklepie o tym komu co i ile się nalezy. A wszyscy zapominają o tym że jak razem nie będziecie współpracować to Wasza sytuacja się nie poprawi.

margolka66 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-01-31, 23:00   

brodacz1989 napisał/a:
Przebrnalem przez osiem stron wszelkiej maści żali, pretensji i dogryzek i wychodzę z jednego słusznego założenia, że sami się skłócacie między sobą i o to firmie chodzi. Odciagneli Was od referendum odnośnie strajku by prowadzić jałowa dyskusje na wszystkich frontach w tym na sklepie o tym komu co i ile się nalezy. A wszyscy zapominają o tym że jak razem nie będziecie współpracować to Wasza sytuacja się nie poprawi.

dobrze gadasz i odciagneli i kupili sobie kadre kierownicza ,zeby bron Boze zwiazkowcow nie dopuszczała na sklepach do pracowników .......ehhhh Polacy

sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-01-31, 23:33   

margolka66, czytając wypowiedzi ks i zks to niewiem czy wyjdzie jmp to na dobre. Wkurw... Zks i ks pójdą i będą głosować. A biedni, niedocenieni i pominięci kasjerzy tymbardziej. Jmp Wbiło sobie gwóźdź do trumny :-D
Ja osobiście nie narzekam, nie boli mnie premia dla kadry zarzadzajacej ale zagłosuje bo warunki pracy są czasem delikatnie mówiąc wkurzające.

#mania1

Wysłany: 2019-02-01, 12:07   

Larrikol o tym samym pisałam juz wcześniej wymyślili dziwne kryteria rzucili po parę groszy KS i zks mają już z głowy i na kim znowu zaoszczędzono?W tytule przelewu była premia roczna więc nie wydaje mi się aby wypłacili KS i zks jeszcze raz w kwietniu..

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-02-01, 15:46   

mania1 napisał/a:
Larrikol o tym samym pisałam juz wcześniej wymyślili dziwne kryteria rzucili po parę groszy KS i zks mają już z głowy i na kim znowu zaoszczędzono?W tytule przelewu była premia roczna więc nie wydaje mi się aby wypłacili KS i zks jeszcze raz w kwietniu..

Artykuł o nagrodzie dla kadry kierowniczej

@Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Wysłany: 2019-02-01, 22:36   

mania1 napisał/a:

Nie kłam bo było uznaniowa nagroda roczna...
  Ocena JMP: 8/10

Odpowiedz do tematu