Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświadczenie, karta przedplacona i ohr
Autor Wiadomość
MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2018-11-10, 22:55   

Leszy, fajnie, że masz takie dobre wieści!

sylwuńka 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2018-11-11, 06:38   

Ja na miejscu Leszy przeniosla bym srodki po zasileniu bo jak ktos pisal trwa to ze 2 tygodnie. Kadry maja dane starej karty i tam zrobia doladowanie wiec bedziesz musial i tak po zasileniu zrobic to jeszcze raz.

bostwo113 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2018-11-12, 14:11   

gdzie mogę sprawdzic czy karta przedplacona jest przypisana zgodnie z wydaniem ? takiego emaila dostalismy na sklep ;) numer karty jest okk ale nie wiem gdzie sprawdzic date wydania ?

marta1 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2018-11-12, 14:54   

MalaAsia napisał/a:

"W związku z planowanym zasileniem pracownicy powinni się upewnić, czy posiadają kartę, która jest poprawnie przypisana do nich w systemie. Jak to zrobić?

pracownicy sklepów – informację, o numerze karty przypisanym w systemie znajdą w raporcie wygenerowanym z OHR przez Kierownictwo Sklepu. Pracownik powinien sprawdzić, czy identyfikator jego karty (znajdujący się na przodzie karty i zaczynający od cyfr 350) jest taki sam, jak numer przypisany do niego w raporcie

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2018-11-12, 15:29   

marta1 napisał/a:
MalaAsia napisał/a:

"W związku z planowanym zasileniem pracownicy powinni się upewnić, czy posiadają kartę, która jest poprawnie przypisana do nich w systemie. Jak to zrobić?

pracownicy sklepów – informację, o numerze karty przypisanym w systemie znajdą w raporcie wygenerowanym z OHR przez Kierownictwo Sklepu.

U nas na sklepie na socjalu była informacja o tym sprawdzaniu i w tym pisemku (tak, wiem, nazywa się to raportem ;) ) było wyjaśnione gdzie w OHR kierownik może znaleźć i wydrukować listę pracowników z sap i nr kart do nich przypisanych, ale nikomu taki wydruk nie był potrzebny, więc go nie było

bostwo113 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2018-11-12, 16:11   

jest wydruowana lista pracowniów numery kart i daty ich wydania, karte mam zarejestrowana jest aktywna numer karty sie zgadza tylko nie wiem o co chodzi z tym wydaniem?

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2018-11-12, 16:23   

Data wydania czyli kiedy tobie została wydana przez kierownika - niektórzy mają jedną wydaną przy zatrudnieniu albo wtedy gdy zostały wprowadzone do obiegu dla pracowników, a niektórzy np zgubili pin i mają wydaną kolejny raz

marta1 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2018-11-12, 16:29   

Jeśli numer Twojej karty zgadza się z tym który jest przypisany do Twojego nr sap to nie musisz się martwić datą wydania , chyba coś źle zrozumiałaś z tego maila ;)

verash 

Stanowisko:
magazynier

Wysłany: 2018-11-14, 20:42   

Witam. Pracuje od niedawna, a dopiero dzisiaj się dowiedziałem że trzeba złożyć oświadczenie o dochodach, żeby dostać pieniądze na święta i paczkę. Według tego regulaminu jest już za póżno, bo do 12. Czy coś jeszcze może mnie uratować? Może jakby kierwnik sklepu gdzieś zadzwonił? Wydali mi tylko kartę benefit.
Ostatnio zmieniony przez Larrikol 2018-11-16, 12:55, w całości zmieniany 2 razy  

@misia27 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2018-11-14, 21:29   

Wydaje mi się że jest już za późno ale możesz próbować dzwoniąc do kadr od samego rana jutro i przede wszystkim dziś wypełnić próg dochodowy na stronie

Larrikol 
Moderator

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2018-11-14, 22:15   

Nie jestem pracownikiem, a wiedziałam o terminie...

Ocena JMP: 4/10

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2018-11-14, 22:16   

verash napisał/a:
Witam. Pracuje od niedawna, a dopiero dzisiaj się dowiedziałem że trzeba złożyć oświadczenie o dochodach, żeby dostać pieniądze na święta i paczkę. Według tego regulaminu jest już za póżno, bo do 12. Czy coś jeszcze może mnie uratować? Może jakby kierwnik sklepu gdzieś zadzwonił? Wydali mi tylko kartę benefit.

na socjalu/w biurze powinny wisieć stosowne obwieszczenia, jak nie wisiały, możesz miec podstawy, że nie z własnej winy, ale jak są i nie czytasz pism, które firma do ciebie kieruje to tylko sobie możesz podziękować. Kierownicy nie mają obowiązku do każdego podejść i powiedzieć, że ma złożyć oświadczenie, u nas wiszą różne plakaty, raporty, po prostu informacje, które są nam potrzebne.
Ostatnio zmieniony przez Larrikol 2018-11-16, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  

krystian1182 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2018-11-15, 17:31   

Może i głupie pytanie ale nie widziałem nigdzie nic o tym, więc pytam. Czy kwota zasilenia jest zależna od etatu (tzn. czy ktoś na pół etatu otrzyma połowę kwoty za swój próg dochodowy itp)?

MalaAsia 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2018-11-15, 23:36   

krystian1182, są zależne od progu dochodowego, nie wiem czy od etatu, raczej nie

krystian1182 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2018-11-16, 00:13   

MalaAsia napisał/a:
krystian1182, są zależne od progu dochodowego, nie wiem czy od etatu, raczej nie

OK dziękuję :)

Odpowiedz do tematu