Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwrot za dojazdy
Autor Wiadomość
rustin

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 12
Wysłany: 2010-09-23, 20:22   Zwrot za dojazdy

Jeżeli przenoszą do innego sklepu oddalonego 40km to powinni zwracać za dojazdy?
 
     
zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 343
Wysłany: 2010-09-23, 20:39   

przenoszą cię tak daleko????sami,czy za twoją zgodą???Muszą płacić za dojazdy i za delegacje chyba też...zależy od umowy,co masz w niej zawarte?
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 650
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-09-23, 20:41   

Podstawa prawna:
rozporządzenie z 30 listopada 2006 r. Ministra Pracy i Polityki Społecznej zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej na obszarze kraju (Dz.u. nr 227, poz. 1661).
§ 8a
3. Do rozliczenia kosztów podróży pracownik załącza dokumenty (rachunki) potwierdzające poszczególne wydatki; nie dotyczy to diet oraz wydatków objętych ryczałtami. Jeżeli uzyskanie dokumentu (rachunku) nie było możliwe, pracownik składa pisemne oświadczenie o dokonanym wydatku i przyczynach braku jego udokumentowania.

Według prawa wydaje mi się, że powinni oddać zwrot kosztów dojazdu jeśli jesteś zatrudniony w innym sklepie a nagle przenoszę Ciebie do kolejnego oddalonego o 40km. W praktyce nie wiem i nie słyszałem o czymś takim. Musiałbyś porozmawiać z rejonowym, albo lepiej zadzwonić/napisać bezpośrednio do Biedronki z pytaniem o procedurę zwrotu kosztów delegacji.

Biuro Główne
Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.
ul. Postępu 17D
02-676 Warszawa
tel. 0 22 351 30 00
bok@biedronka.eu

Albo kontakt z naszym BOP'em:
Tel: 0-800-800-135 & (032) 342-6303
E-mail: pracownicy@jmpolska.com


Pozdrawiam
_________________
Until you fight, you are the winner.
 
     
zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 343
Wysłany: 2010-09-24, 14:59   

na umowie o pracę masz miejsce pracy wpisane...to miasto,w którym pracujesz....nie mogą przenieść cię,bez podpisania nowej umowy,bądź aneksu do tej umowy,który musisz podpisać,czyli wyrazić zgodę na zmianę miejscowości pracy.W innym wypadku firma musi płacić ci delegacje i oczywiście zwrot kosztów dojazdów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

→ strony w budowie: challenge24.online | wzywam.pl |

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,033 sekundy. Zapytań do SQL: 10