Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobbing
Autor Wiadomość
Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-23, 19:16   Mobbing

Czy u was się to zdarza? Ja niestety padłam chyba ofiara mobbingu u siebie. W pracy. Texty przy klientach gdy wolałam kogoś by anulował „ co znowu złe zrobiłaś „ ze jestem pojebana , ze mam dupę . I wiele innych przykrych rzeczy . Od jednej się zaczęło . Psycha mi siadła . Planuje się zwolnić jeszcze w tym miesiacu ale mam schizy. Jakieś rady macie ?

@Patrycja. 
Satanassss

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-07-24, 08:36   

Jeżeli trwa to dłuższy czas i jest nagminne to jest mobbing. Zawsze możesz skontaktować się z rejonowym albo w Biurem Obsługi Pracowników, bo to dość poważne oskarżenie.

2809 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-24, 19:58   

Patrycja. napisał/a:
Jeżeli trwa to dłuższy czas i jest nagminne to jest mobbing. Zawsze możesz skontaktować się z rejonowym albo w Biurem Obsługi Pracowników, bo to dość poważne oskarżenie.

Jeżeli nawet zdarzyło się to jeden raz, to ma prawo zainteresować się tym prokuratura.
Dla przypomnienia, proponowałbym znaleźć świadka, nawet dwóch lub nagrać naganne zachowanie. Wtedy sprawa szybko się wyjaśni.

Dura lex, sed lex !

brodacz1989 

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-07-24, 21:01   

2809 napisał/a:
Jeżeli nawet zdarzyło się to jeden raz, to ma prawo zainteresować się tym prokuratura.

wczoraj słyszałem jak inny pracownik obrabiał mi cztery litery do drugiego pracownika to może tez mam zawiadomić prokuraturę o pomówienia?
Kasztanka88, mobbing istnieję nie przeczę temu, ale Twój wpis jest chaotyczny i nie posiada żadnych konkretów oprócz grupy epitetów. a takowe to i ja mogę sobie napisać i oskarżać na prawo i lewo,
pojęcie mobbingu jest troszkę szersze wbrew temu co utarło się wśród ludzi i tu musi zagrać kilka czynników.

Włodarz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Wysłany: 2019-07-24, 23:28   

orzesz kur*** prokuratura... nie no ludzie bez jaj może od razu kajdanki i kraty... jakby w tym kraju prokuratura nie miała by co robić tylko jeszcze na takie coś reagować.
Rozwiń Kasztanka to wszystko bo nie napisałaś nic konkretnego co jak dlaczego ile itp itd. Dupę każdy ma jak coś źle zrobiłaś to cóż może nie tak to powinien powiedzieć no ale to nie jest mobbing. Radzę zaznajomić się ze znaczeniem słowa mobbing!

#marek_k62 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-07-25, 10:54   

mobbing

Cytat:
Działania te występują bardzo często, przynamniej raz w tygodniu i przez długi okres, co najmniej przez sześć miesięcy”5.

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-25, 14:19   

Nie pracuje w biedronce.

[ Dodano: 2019-07-25, 16:12 ]
Po prostu zrobili ze mnie popychadło w pracy. Teksty ze kody leżą nie po lewej stronie a po prawej. Ze nie lubią takich jaj ja. Pracuje w tej firmie już ponad 2 lata a slysze takie teksty. Jestem wykończona psychicznie i nie chce tam już pracować .

brodacz1989 

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-07-25, 20:03   

Kasztanka88, znajdź inną pracę i złóż wypowiedzenie. najszybsza i najskuteczniejsza forma rozwiązania problemu, jeśli w tej firmie nie ma czegoś na wzór biedronkowego biura obsługi pracowników.

marta1 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-07-25, 20:09   

brodacz1989 napisał/a:
Kasztanka88, znajdź inną pracę i złóż wypowiedzenie. najszybsza i najskuteczniejsza forma rozwiązania problemu, jeśli w tej firmie nie ma czegoś na wzór biedronkowego biura obsługi pracowników.

pozwól brodaty ;-) , że dodam : i nie pozwalaj na takie zachowanie wobec siebie , bo nowe miejsce pracy nie jest gwarancją polepszenia sytuacji
"nie pozwól nigdy ziom aby kiedyś ktoś , narzucił Tobie swoją chorą złość" ;-)

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-25, 21:18   

Wszystko zaczęło się od jednej której powiedziałam ze przy rozmiance dała mi o 20 zł za mało . To zapoczątkowało hejt. Ta kobieta przez rok mi dokuczała a ja to znosiłam . Potrafiła spotykając mnie na mieście powiedzieć „ odpoczniesz ode mnie „. Reszta poszła za nią . Ostatnio nawet robiło mi się słabo na kasie poszłam ba L4 miałam zawroty głowy przyszłam i usłyszałam od jednej z innego działu „ chodź do nas na dział to ci się przestanie kręcić w głowie”. Teksty idę po drobne „ widzisz tu kuwa jakieś drobne?”. Pofarbowalam włosy usłyszałam „ ale ryj”. Mnóstwo hejtu niestety nic nie mam. To ekipa zgrana robiąca ponad 10 lat. Jedyne co moja psychika się pogarsza.

bolka 

Stanowisko:
kasjer

Wysłany: 2019-07-26, 06:40   

Kasztanka88, kopnij ich w d...e i zmień pracę. Szkoda zdrowia na szarpanie się z wariatkami

Kasztanka88 

Stanowisko:
klient

Wysłany: 2019-07-26, 13:46   

Ni wiem o tym tylko nie mam nic na oku innego. Chce już teraz nawet odejść , miesiąc wypowiedzenia. Czuje urazę straszna . Jutro chyba dam wypowiedzenie , mam czas do końca lipca tak?

sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Wysłany: 2019-07-26, 15:07   

Kasztanka88, tak, ewentualnie za porozumieniem, ale jak sa takie piz.y to Ci na złość nie pojda na reke. Szkoda zycia, dawaj do biedronki.

Włodarz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Wysłany: 2019-07-27, 02:10   

Złóż wypowiedzenie idź na l4 od psychiatry i po sprawie.

Larrikol 
Moderator

Stanowisko:
były pracownik

Wysłany: 2019-07-27, 08:33   

Tylko najpierw dostań się do tego psychiatry :P

Ocena JMP: 4/10

Odpowiedz do tematu