To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

Ostatnie wydarzenia - Nowa oferta marketingowa

malgosiek - 2017-09-11, 22:21

Uczulam na produkty za 10 zl tj deorolony garnier za 4.99zl tylko rozowe i zielone fioletowy cena 7.89zl i to jako meski!!! przez co nie dosc ze nienaliczylo mi dzis pkt za produkty za 10 zl bo weszlo 9.98zl a i przeplacilam za jeden prawie 3 zl...
Warko - 2017-09-12, 09:05

tadam napisał/a:

12 naklejek.

zakupy za 40 zł + owoc+ karta + prod.specjalne za 10 zł= 4
zakupy za 80zł + owoc+karta + prod.specjalne za 10 zł= 8
zakupy za 120 + owoc+ karta + prod.specjalne za 10 zł = 12

bez prod.za 10 zł byłoby to : 3,6 9,


a nie powinno byc tak ze te naklejki za produkty za 10 zł to do kazdych 40 zł sa czyli przy kwocie 120 powinno byc ich za kwote 30 zł czy wystarcza za kwote 10 zł ?
jakie sa wasze spostrzezenia w tej kwesti ??

MalaAsia - 2017-09-12, 09:27

malgosiek napisał/a:
Uczulam na produkty za 10 zl tj deorolony garnier za 4.99zl tylko rozowe i zielone fioletowy cena 7.89zl i to jako meski!!! przez co nie dosc ze nienaliczylo mi dzis pkt za produkty za 10 zl bo weszlo 9.98zl a i przeplacilam za jeden prawie 3 zl...


oooo to skandal, że straciłaś naklejkę i 3 zł bo czegoś nie doczytałaś, podczas gdy naciągasz biedrę na tysiące ....

i jak to się dzieje, że na zakupy możesz, a żeby swoje sprawy twarzą w twarz załatwić, to się w biedrze pokazać nie mogłaś?
malgosiek napisał/a:
L4 leżące telefonu nie odbieraja na wiadomosci nie odpisują

malgosiek - 2017-09-12, 13:50

zobacz pierw kiedy napisałam o l4 leżącym (data)... a potem próbuj błyszczeć
tadam - 2017-09-12, 14:52

Warko napisał/a:
tadam napisał/a:

12 naklejek.

zakupy za 40 zł + owoc+ karta + prod.specjalne za 10 zł= 4
zakupy za 80zł + owoc+karta + prod.specjalne za 10 zł= 8
zakupy za 120 + owoc+ karta + prod.specjalne za 10 zł = 12

bez prod.za 10 zł byłoby to : 3,6 9,


a nie powinno byc tak ze te naklejki za produkty za 10 zł to do kazdych 40 zł sa czyli przy kwocie 120 powinno byc ich za kwote 30 zł czy wystarcza za kwote 10 zł ?
jakie sa wasze spostrzezenia w tej kwesti ??


mają być za 10 zł Tak samo warzywo czy owoc ma być ,obojętnie w jakiej ilości.
Patrzymy ile nam się należy naklejek za 40zł i mnożymy razy 2 lub 3 lub 4 i tak dalej jak mamy zakupy za 80,120 160,200

WRWF - 2017-10-29, 20:11

tadam napisał/a:
Warko napisał/a:
tadam napisał/a:

12 naklejek.

zakupy za 40 zł + owoc+ karta + prod.specjalne za 10 zł= 4
zakupy za 80zł + owoc+karta + prod.specjalne za 10 zł= 8
zakupy za 120 + owoc+ karta + prod.specjalne za 10 zł = 12

bez prod.za 10 zł byłoby to : 3,6 9,


a nie powinno byc tak ze te naklejki za produkty za 10 zł to do kazdych 40 zł sa czyli przy kwocie 120 powinno byc ich za kwote 30 zł czy wystarcza za kwote 10 zł ?
jakie sa wasze spostrzezenia w tej kwesti ??


mają być za 10 zł Tak samo warzywo czy owoc ma być ,obojętnie w jakiej ilości.
Patrzymy ile nam się należy naklejek za 40zł i mnożymy razy 2 lub 3 lub 4 i tak dalej jak mamy zakupy za 80,120 160,200




tak w kazdym 40 zl musi byc warzywo lub owoc i produkt za 10 zl by byly liczone po 4 naklejki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group